פרסום ממומן

מה זה PPC

איזה סוג פרסום מתאים לעסק שלך?

כרגע בעולם הדיגיטלי קיים מגוון רחב של אפשרויות לפרסום ממומן. איפה נמצאים היום רוב הגולשים ובאיזו פלטפורמה כדאי לפרסם?

סאו רייס מתמחה בכל הפלטפורמות שקיימות בשוק, נפרט קצת על הפופולאריות ביותר:

פרסום ממומן בגוגל אדס

גוגל – מנוע חיפוש המצליח ביותר היום בעולם מציע שירות מודעות בתשלום. גם האתר שלא מדורג גבוה יוכל ליהנות מהטראפיק, כאשר התשלום הוא עבור כל קליק על המודעה.

הממשק מאוד ידידותי למשתמש, כך שגם מי שאין לו נסיון בתחום יכול תוך זמן קצר להפעיל קמפיין ממומן, יחד אם זאת הפרסום עלול להיות יקר מאוד ומומלץ להעזר באנשי מקצוע להגדרת הקמפיינים על מנת להביא את הטראפיק הזול והאיכותי ביותר.

פרסום ממומן באינסטגרם

יש באינסטגרם היום לא רק תמונות יפות ומצחיקות, אלא גם כמות מטורפת של גולשים שנכנסים כל יום. ברשת חברתית זאת ניתן להשיג תוצאות מדהימות כמו :

לייקים, ריפוסטים, עוקבים חדשים, לקוחות וכמובן חשיפה לנכסים דיגיטליים שלכם. היתרון באינסטגרם הוא שברוב המקרים גולשים נשארים והופכים להיות לקוחות קבועים.

פרסום ממומן בפייסבוק

מי לא שמע על פייסבוק? רשת החברתית הפופולארית היום בעולם. בעזרת האלגוריטמים המתקדמים של פייסבוק ניתן לבנות אסטרטגיות שיווק שלמות שמתבססות על פרסום ממומן בפייסבוק. הפלטפורמה מאפשרת לבצע רימרקטינג, להטמיע קודי מעכב ולחפש אנשים שדומים ללקוחות שלכם. עוד דרך מצויינת להשגת תוצאות תוך זמן קצר.

איך לדעת איזו פלטפורמה מתאימה לעסק שלי?

אין היום “תרופה” בעולם הדיגיטלי שיכולה לעזור לכולם באותה הרמה. לכן חשוב מאוד להבין איזה סוג פרסום מתאים לצרכי העסק.

בניית אסטרטגיה שיווקית נכונה

נשמח להבין ולהכיר את העסק שלך ולהתאים את הדרך הנכונה ביותר להביא לקוחות חדשים מהאינטרנט. 

מה הוא המוצר או שירות שרוצים לקדם, מי קהל היעד, מה המטרה ולאיזה יעד צריך להגיע בעמצאות הקודים באינטרנט? אנחנו בסאו רייס יודעים לבנות אסטרטגיה נכונה ורווחית, שמתאימה בידיוק לסוג העסק ולצרכים שלך.

אופטימיזציה שותפת של קמפיינים ממומנים

כדי להשיג את הפרסום הזול  והאפקטיבי ביותר נדרש לבצע אופטימיזצייה ולהיות במעכב על הביצועים. בסופו של דבר המטרה היא תמיד להגיע ומקסימום תוצאות במינימום עלויות.

 
צרו איתנו קשר

רוצים לקבל יותר פרטים?
מלאו את הטופס ואנו ניצור קשר