בניית אתר אינטרנט

כל עסק חייב משרד דיגיטלי

מי צריך אתר אינטרנט ועד כמה זה חשוב?

בעולם שאנחנו חיים עכשיו הכל הפך להיות דיגיטלי: בנקים,קניות,לימודים…

לאנשים הרבה יותר נוח להתנהל באיטרנט ולבצע את כל הפעולות שהם צריכים דרך המחשב או אפולי טלפון נייד מכל מקום בעולם. ככל שעובר הזמן הרבה עסקים סוגרים את הסניפיף הפיזיים ועוברים לעולם הדיגיטלי. לחנות אינטרנט יש אופציה להגיע להרבה יותר לקוחות פוטנציאלים מאשר חנות פיזית, אפילו אם היא נמצאת במיקום מרכזי ועוברים שם הרבה אנשים.

היום כל עסק שמוכר מוצרים או נותן שירות חייב אתר. באתר עצמו ניתן לספר על המוצר או השירות, לתת את כל הפרטים הרלוונטים כמו פרטים ליצירת קשר, כתובת וכו. בעלי עסקים שלא מקדמים את העסק שלהם בדיגיטל מפסידים כמות מטורפת של לקוחות פוטנציאלים. ניקח אפילו את גוגל, כמה פעמים בחודש אתם נכנסים לגוגל ומחפשים דברים? יש אנשים שכל דבר שהם צריכים – פותחים גוגל. במידה והעסק שלך לא קיים בגוגל, או אפילו אם האתר קיים אבל לא ניתן להגיע לשם – אתה מפסיד לקוחות!

היום אתר הוא הפנים של העסק, במידה והוא לא  נראה טוב, או לא קיים בכלל זאת בעיה גדולה, כי סביר להניח שאותו גולש שלא אהב את האתר לא ירצה לקנות או לקבל שירות באותו בית העסק. חשוב להשקיע באתרי האינטרנט עסקיים כי זה נכס דיגיטלי שיכול להכניס לכם הרבה כסף.

עיצוב לוגו
התאמה למנועי החיפוש
קודי מעקב
התאמה לכל המכשירים

תעזרו ללקוחות שלכם למצוא את העסק באינטרנט

אנו נשמח לדבר ולתת הצעת מחיר משתלמת לבניית אתר מכל סוג.

איזה סוגי אתרים יש?

יש הרבה סוגי אתרים וכל אחד מתאים לצרכים שונים, חשוב להבין מה האסטרטגיה העסקים ולאיזו מטרה בונים אתר.

דף נחיתה – דף יחיד שמרכז את כל המידה על המוצר או עסק. מתאים בעיקר לעסקים ממש קטנים, לשיווק מוצרים, מבצעים ואיסוף פרטי קשר של הגולש.

אתר תדמית – הדבר הנפוץ ביותר היום באינטרנט. בדרך כלל זה אתר 5-7 דפים שמכיל בתוכו את כל המידע הרלוונטי עבור אותו העסק. אפשר לרכוש אתר כזה במחירים סבירים כי לא נדרש פה פיתוח מורכב.

חנות אונליין – הדרך הטובה ביותר להגדיל את המכירות של העסק במידה במובר בחנות ( גם אם אין בה הרבה מוצרים). יש רשתות מאוד גדולות שמוכרות את המוצרים שהן אך ורק באתר. זה חוסך עלויות של שכירות,חשמל,מוכרים וכו… יש עוד יתרון משמעותי לחנויות אוליין – אפשרות לבדוק מה הכמות של לקוחות שנכנסו לחנות וכמה מתוכם קנו. זה עוזר להבין האם המוצר שלי נמכר טוב, באיזה דפי מוצר הגולשים נשארים הכי הרבה זמן, במה כדאי להשקיע יותר ובמה פחות, משהו שבחנות הרגילה כמעט ואין אופציה לעשות.

איך מתחילים?

אז מה הם השלבים להתחלה של בניית אתר אינטרנט?

  • סאו רייס תצור איתך קשר ישר אחרי שתשאיר: מספר טלפון ושם.
  • נבין בדיוק במה העסק שלך עוסק, מה המטרה העיקרית לבניית אתר אינטרנט.
  • נוציא הצעת מחיר מסודרת ונחתום על החוזה.
  • נעשה שיחת זום איתך בשביל להתאים את העיצוב האתר לעסק שלך (חשוב: סאו רייס לא מרימה את המחירים עבור עיצוב אישי)
  • שלב אחרון- נצא לדרך ונבנה אתר יפה ומושך עין ללקוחות שלך על בסיס הפרטים שמסרת לנו.
צרו איתנו קשר

רוצים לקבל יותר פרטים?
מלאו את הטופס ואנו ניצור קשר