קידום אורגני בגוגל

מה זה SEO?

מה זה קידום אורגני בגוגל, ולמה כולם רוצים להיות בעמוד ראשון?

לפני הכל חשוב להבין מה זה גוגל, ולמה חשוב שהוא יאוהב את האתר שלך. גוגל זה מנוע חיפוש הכי מצליח היום, ויותר מ90% של כל החיפושים הם עוברים דרך גוגל. הסיבה שכל כך הרבה אנשים מחפשים דרך גוגל, היא שגוגל יודע לתת לנו את האתרים הרלוונטים ביותר לפי מילה או ביטוי שאנו מחפשים. זה אומר שבמקומות גבוהים נקבל את האתרים שקשורים לתחום רצוי, אתרים מאובטחים ללא ספאם, עם תוכן איכותי, וכמובן שגוגל גם בודק עד כמה האתר ידידותי לגולש מבחינת מהירות והתאמה לכל סוגי המכשירים.

אז מה זה קידום אורגני? בגדול זה תהליך של בדיקת האתר והתאמה למנועי החיפוש. יש הרבה מאוד קריטריונים שבהם גוגל בוחן את האתר, ולכן חשוב לבצע את הקידום עם בעל מקצוע מכיוון שבלי שנבצע את כל הדברים הנדרשים בצורה הטובה ביותר, סביר להניח שלא נוכל להגיע לשלישייה הראשונה לפי מילה או ביטוי מסויים, בטח אם מדובר בתחום תחרותי.

למה כל עסק רוצה שאתר שלו יהיה במקומות ראשונים או לפחות בעמוד ראשון בגוגל? כולם בסופו של דבר רוצים להתפרנס, ולהביא לקוחות חדשים לעסק. גוגל זאת דרך הטובה ביותר להביא לקוחות פוטנציאלים חדשים, ולהגדיל את ההכנסות. כי ברוב המקרים כאשר מישהו מחפש “משלוח המבורגר” או “צלם לחתונה” הוא צריך את המוצר או שירות זה.

ניתוח מתחרים

כדי לקדם את האתר בצורה טובה ובמהירות אנו חייבים לדעת מי המתחרים שלכם.

אופטימיזציה

אופטימיזציית תוכן ומבנה באתר הוא דבר חשוב מאוד, כדי להתקדם בגוגל - האתר צריך להיות מותאם.

בניית פרופיל קישורים

קישורים נכנסים לאתר - זה חלק מאוד חשוב בתהליך SEO, חשוב להשיג קישורים איכותיים.

מחקר מילות מפתח

בשלב זה אנו נבחר את הביטויים הטובים והרלוונטים ביותר עבור העסק שלכם.

יתרונות של SEO

יתרונות של קידום אורגני בגוגל

ישנם מלא יתרונות לקידום האתר באופן אורגני, אך ניגע רק במה שהכי חשוב לך לדעת. 

דבר הראשון והחשוב ביותר שנדבר עליו זו היא תנועה אורגנית שמגיע לאתר שלך.

יש הרבה פלטפורמות שדרכם ניתן להביא גולשים לאתר, אך בכל המקרים האלו כל גולש יעלה לנו כסף. כאשר אנחנו מדברים על קידום אורגני, בסוף התנועה שתגיע לאתר היא חינמית לגמרי! תנועה אורגנית נחשבת לטובה ביותר מכיוון שלא רשום “מודעה” או “ממומן” וגולש לא מרגיש שמנסים למכור לו.

עוד יתרון סופר משמעותי הוא שהשקעה בקידום האתר זאת השקעה לתווך ארוך. אם נשווה קידום אורגני לממומן, אנחנו נבין שבקידום ממומן עבור כל גולש שמקליק או רואה את המודעה – יש תשלום, ואם נחליט להפסיק לשלם, אז שום בן אדם לא ימצא את האתר שלנו. בקידום אורגני אנו לא משלמים עבור כל גולש, אלא מתאימים את האתר שלנו למנועי החיפוש כדי שידרגו את האתר שלנו גבוה, וכך נקבל תנועה אורגנית איכותית.

איך מתחילים?

אז מה הם השלבים להתחלה?

אנחנו בחברת סאו רייס בודקים את העסק ואת האתר עוד לפני שסגרנו עסקה. חשוב לנו להבין במה העסק עוסק, עד כמה התחום תחרותי, לאילו תוצאות ניתן להגיע ובאיזה תקציב. אנחנו עובדים בשקיפות מלאה וחשוב לנו לעשות תיאום ציפיות מול הלקוח. בסוף הבדיקות נוציא הצעת מחיר עבור השירות ונוכל לצאת לדרך.

צרו איתנו קשר

רוצים לקבל יותר פרטים?
מלאו את הטופס ואנו ניצור קשר